پیشرفت صفحات در اینستاگرام دیگر به سادگی گذشته نیست. محتوای ارزشمند، آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام و بسیاری نکات دیگر تنها بخشی از مسیر رشد  صفحات در اینستاگرام هستند.

در این مطلب به ذکر نکاتی از مسیر رشد پیج در اینستاگرام میپردازیم که کمتر در مورد آن ها صحبت شده است.

۱- ۱۵دقیقه تعامل قبل و بعد از ارسال پست

همه ما می دانیم که الگوریتم های اینستاگرام تعامل را دوست دارند، مخصوصا در ابتدای ارسال  پست. وقتی که شما تعامل می کنید یعنی حرفی برای گفتن دارید و پست شما می تواند برای سایر کاربران جذاب باشد.  

اینفلوئنسرها هم این را می دانند ، و بعضی اوقات از این ترفند ها برای بالاتر رفتن تعامل در اینستاگرام استفاده می کنند. آنها در هنگام ارسال پست ۳۰ دقیقه تعامل دارند، ۱۵دقیقه قبل از انتشار پست و ۱۵ دقیقه بعد از انتشار آن!  منظور از تعامل یعنی اینکه وارد هشتگ های مربوطه میشوند، کامنت میگذارند، تعداد زیادی لایک انجام می دهند و پست های زیادی را می بینند. وقتی که این تعامل انجام میشود کاربران به دنبال اینکه چه کسی پست آنها را لایک کرده یا برایشان کامنت گذاشته می روند و حداقل ۱پست از او را میبینند، لایک میکنند و یا کامنت میگذارند.

این ترفند اینستاگرامی را امتحان کنید! به نظرم یکی ازنکات برای بالاتر رفتن تعامل این روش است.

۲- هشتگ ها را در […] اولین کامنت مخفی کنید

هشتگ ها مواردی هستند که شما سعی دارید از آنها برای بیشتر دیده شدن و بالاتر رفتن شانس تعامل گرفتن استفاده کنید.
با این وجود ممکن است استفاده از آنها در کپشن پستتان کمی ناپسند به نظر برسد. 

مطمئنا تا به الان توصیه های زیادی را برای استفاده از هشتگ ها در اینستاگرام شنیده اید. ولی به هر حال مخاطبان شما هشتگ های شما را به عنوان لیستی از اظهار نظرهای شما درمورد پستتان میبینند. 

خب راه حل چیست؟
هشتگ خود را در براکت […] بپیچید.

 

۳- اکانت های دیگری را برای تعامل داشته باشید

بسیاری از ما چندین اکانت اینستاگرام داریم. شما برای شغل ها و کسب و کارهایی که دارید و همچنین کارهای شخصی که دارید این حساب ها را در اینستاگرام ساخته اید، پس چرا از آنها استفاده بهینه نداشته باشید؟ آن هم وقتی می توانید با ۵ اکانت در اینستاگرام وارد شوید!

به محض اینکه چیزی ارسال کردید ، حساب های اینستاگرام خود را تغییر دهید و در پست جدید خود لایک و یا کامنت واقعی بگذارید! این کار باعث بالا رفتن تعامل خواهد شد. حتی اگر حوصله کانت واقعی گذاشتن ندارید با لایک کردن و یا ذخیره کردن پست جدید، آن را برای اینستاگرام ارزشمدتر کنید.

این ترفند کوچکی است ولی برای الگوریتم های اینستاگرام نشان از جذاب بودن پست شما دارد. پس از انجام دادن آن خسته نشوید.

۴- کپشن را در چند خط بنویسید

خط های اضافه در کپشن یکی از مواردی است که یک تازه کار را از یک حرفه ای متمایز میکند.

البته انجام این کار آسان نیست. من بسیاری از برند ها و افراد مشهور را دیده ام که این کار انجام نمی دهند.

۲ راه حل آسان برای این کار وجود دارد:
میتوانید از برنامه های نت نویسی در گوشی خود برای نوشتن کمک بگیرید و سپس متن را کپی کنید.

یا اینکه از “نیم فاصله” برای این کار استفاده کنید.

من خودم از نیم فاصله استفاده می کنم!

۵- همه را در یک گوشه تگ کنید

یکی از بهترین ترفند های اینستاگرام تگ کردن است. در واقع تگ کردن باعث میشود که در معرض دید افراد زیادی قرار بگیرید.
با این حال اگر تعداد افراد زیادی را در عکس خود تگ کنید کمی ظاهر ناخوشایندی خواهید داشت. تصور کنید کسی روی عکس شما کلیک کند و ۱۰ تگ در همه طرف عکس شما ببیند.
کاری که می توانید انجام دهید این است که همه را در یک گوشه تگ کنید، تا ظاهر عکس را به هم نریزید و اصطلاحا اسپمی کاری نکرده باشید. تا هم عکس زیباتری داشته باشید و هم حرفه ای تر عمل کرده باشید.
مخفی کردن هستگ در اینستاگرام

۶- نام خود را ویرایش کنید تا در نتایج جستجو ظاهر شود

اگر هنوز برند معتری نشده اید، با تعامل کم و استفاده از هشتگ ها رقابت سختی برای پیشرفت خواهید داشت (البته که باید این کار ها را انجام دهید). پس چه کار دیگری می توان انجام داد؟
یک راه ساده این است که خود را برای دیده شدن در نتایج جستجو آماده کنید. جستجو های پر تکرار را شناسایی کنید و نام خود را برای ظاهر شدن در نتایج آنها ویرایش کنید.
جستجو در اینستاگرام
امتیاز به این مطلب

نام: رشد سریع در اینستاگرام

توضیحات: پیشرفت صفحات در اینستاگرام دیگر به سادگی گذشته نیست. محتوای ارزشمند، آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام و ... برای رشد در اینستاگرام بسیار مهم شده اند.

نویسنده کتاب: اوکی فالوور

ارائه دهنده: اوکی فالوور

لوگو ارائه دهنده: اوکی فالوور

رشد سریع در اینستاگرام

امتیاز نظرات 0 (0 امتیازدهی)
محصولی در سبد خرید وجود ندارد