در بخش قبلی ۶ روش افزایش فالوور اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ را بررسی کردیم(قسمت اول افزایش فالوور اینستاگرام ۲۰۲۰) و در این بخش به ادامه این مطالب می پردازیم:

7- از عکس های سلفی بیشتر استفاده کنید

مردم صفحاتی را دنبال می کنند که به آنها باور دارند، پس تا جای ممکن باید صفحه را شخصی سازی کرد تا بتوان جلب اعتماد بیشتری انجام داد.

آیا می دانید که عکس های سلفی ۳۸% بیشتر لایک می خورند؟

راه های زیادی برای این فاکتور پیش بینی شده است. فیلم ها یا عکس های طبیعی، پشت پرده ها و به تصویر کشیدن زندگی واقعی تعدادی از آنها هستند. 

کاربران ۲۰۲۰ اینستاگرام میخواهند دقیقا بدانند که در پشت صحنه برند ها و محصولاتی که استفاده می کنند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. 

ممکن است در ابتدا برخی از افراد در پشت صحنه احساس خجالت داشته باشند، این یک حس طبیعی است که بسیاری از افراد درگیر آن هستند. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که طبیعی باشید و این احساس طبیعی بودن را به بینندگان منتقل کنید تا احساس اعتماد بالاتری به شما داشته باشند.

8- پست اینستاگرامی خود را در سایر پلتفرم ها به اشتراک بگذارید

اگر در حال پیش بردن یک برنامه بازاریابی کامل و دقیق هستید پس باید از تمام ظرفیت های فضای مجازی استفاده کنید. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی دیگر هستند که شما را دنبال می کنند، ولی در اینستاگرام فالوور شما نیستند. پس بهتر است پست های خود را بعد از انتشار در اینستاگرام در آنها هم به اشتراک بگذارید تا هم با شما آشنا شوند و هم بتوانند شما را اینستاگرام هم پیدا کنند و دنبال کننده شما باشند.

میتوانید فید اینستاگرام خود را در سایت خود قرار دهید تا کاربرانی که به سایت شما می آیند اینستاگرام شما را هم ببینند و آن را دنبال کنند.

با قرار دادن اطلاعاتی در مورد صفحه اینستاگرام خود در یوتیوب یا توییتر یا فیسبوک می توانید کاربران را به اینستاگرام هدایت کنید.

9- یک فیلتر استوری مخصوص خود داشته باشید

 به طور کلی کاربران وقتی شما را دنبال می کنند که چیز جذابی را از شما ببینند. پس زیاد به دنبال تغییر دادن ظاهر محتوای های خود نباشید و سعی کنید امضای ثابتی را در پست ها و یا استوری های خود داشته باشید. این امضا می تواند یک لوگو، یه فرم عکس برداری یا فیلمبرداری و یا حتی یک فیلتر خاص در استوری باشد !

وقتی که کاربر روی استوری شما کلیک میکند، انتظار دیدن همان همیشگی را دارد (البته با محتوایی تازه) سعی کنید یک فیلتر جذاب برای استوری های خود داشته باشید، تا کاربر حتی اگر اتفاقی به استوری شما برخورد کرد آن را بشناسد.

10- با برند های جذاب همکاری کنید

 قدرت همکاری یا یک کمپین مشترک در بازاریابی بسیار زیاد است. این کار مخاطبان جدیدی را با شما آشنا می کند که شاید قبلا شما را نمی شناختند.

یکی از مزایای این نوع بازاریابی، پیچیدگی پایین و هزینه کمتر به نسبت بقیه روش های بازاریابی می باشد.

سعی کنید برند ها و شرکت های همسوی خود را بیابید، با آنها وارد مذاکره شوید و یک استراتژی چند جانبه برای کار خود داشته باشید.

نکته قابل توجه  در این بازاریابی، تداوم همکاری می باشد. شما باید به صورت بلند مدت این همکاری را دنبال کنید تا نتیجه مورد انتظار را بگیرید.

در این همکاری ابعاد مختلفی همچون استراتژی محصول، قیمت گذاری، استراتژی پست ها و استوری ها و IGTV را بررسی کنید تا برنامه ریزی را به کاملترین شکل انجام دهید.

11- از هشتگ های برند شده برای ایجاد ارتباطات استفاده کنید

هشتگ ها یک روش عالی برای افزایش کاربران اینستاگرامی هستند. سعی کنید با برنامه از هشتگ ها استفاده کنید. این هشتگ ها می توانند هشتگ هایی باشند که از سوی برند شما ساخته می شوند و یا هشتگ های مربوطی باشند که دنبال کنندگان را به شما می رساند. 

12- از الگوهای رفتاری مرتبط با مخاطبانتان استفاده کنید

استفاده از رنگ ها، قالب ها، کلمات، لحن و هر چیزی که شما را در نظر کاربر مشخص تر میکند، حس بهتری از شما به مخاطب خواهد داد. سعی کنید یک الگوی مناسب برای خود داشته باشید. مثلا، از هایلایت کردن کلمات مهم در استوری با رنگ یا استایل خاص استفاده کنید تا کاربر راحت تر حرف ما را بخواند و درک کند. این الگوها کاملا نیاز به خصوصی سازی دارند. پس با تجربه ای که از مخاطبان خود دارید سعی کنید کار را برای برقراری ارتباط با خود برای آنها آسان تر کنید.

حرف آخر

افزایش فالوور در اینستاگرام کار سختی است و نیاز به برنامه ریزی و صرف زمان و هزینه دارد. از سعی و خطا کردن نترسید. کاربران شما در طول زمان آنقدر تغییر می کنند تا به اندازه لازم خالص شوند.

مواردی که در این مقاله گفته شد حاصل تجربه چندین صفحه موفق دنیا و بررسی های متخصین است که به عنوان رو های افزایش فالوور ۲۰۲۰ برای شما جمع آوری شده.

امتیاز به این مطلب

نام: روش های افزایش فالوور 2020

توضیحات: با توجه به تغییرات الگوریتم های اینستاگرام همیشه باید به دنبال بهترین و جدید ترین روش های برای پیشرفت بود. که در اینجا به بررسی جدیدترین راه های سال 2020 می پردازیم

نویسنده کتاب: اوکی فالوور

ارائه دهنده: اوکی فالوور

لوگو ارائه دهنده: اوکی فالوور

افزایش فالوور اینستاگرام 2020

امتیاز نظرات 0 (0 امتیازدهی)
× خرید لایک اینستاگرام خرید 1000 لایک اینستاگرام
1

x

28,000 تومان
Subtotal: : 28,000 تومان

مشاهده سبد خرید پرداخت