ترفند های استوری اینستاگرام  ۲۰۲۰

در سال ۲۰۲۰ ، استوری های خلاقانه اینستاگرام باید بخشی اساسی از کسب و کار شما باشد. این که شما یک عکاس، فیلمبردار یا صاحب یک کسب و کار کوچک باشید ، ساخت استوری های شگفت انگیز می تواند به گسترش شناسایی مهارت های شما کمک کند تا بتوانید کارهای خود را به مخاطبان بسیار بزرگتری نشان دهد. استوری های اینستاگرام دارای بیش از ۵۰۰ میلیون مخاطب فعال روزانه در حال رشد هستند.

ترفند های اینستاگرام

 در این نوشته، ما به ۱۱ ترفند استوری اینستاگرامی اشاره می کنیم که می توانید با استفاده از آنها استوری های اینستاگرام خود را تقویت کنید تا بیشتر مورد استقبال قرار گیرید و بیشتر دیده شوید.

۱- اصالت را با تجارت ترکیب کنید

مخاطبان و مشتریان شما باهوش هستند. آنها میفهمند که شما به غیر آپلود کردن و نوشتن یک محتوای ساده، کارهای دیگری هم انجام می دهید.

بهترین روش این است که ارتباط مستقیمی با مخاطبان خود برقرار کنید و شخصیت خود را با کسب و کارتان مخلوط کنید.

استوری های اینستاگرام ابزاری بسیاری عالی برای انجام این کار است. پیشنهاد من این است که محتوای شخصیی خود را با محتوای حرفه ای کار خود ترکیب کنید، مخاطبان شما اینگونه احساس نزدیکی بیشتری به کسب و کار شما پیدا می کنند.

نکات استوری

پیشنهاد کوچک : مثلا وقتی از سفر خود برای مخاطبانتان می گویید، از پشت صحنه و اتفاقاتی که به شکل گیری این اثر انجامیده به مخاطبانتان نشان دهید تا احساس واقعی بودن بیشتری به آن پیدا کنند

۲- فیلتر های اینستاگرام را فعال کنید

سال گذشته، اینستاگرام به همه امکان استفاده از AR Spark Studio را داد و همه اجازه استفاده از فیلتر های AR را در اینستاگرام دارند. هرچند این ابزار تا حدودی پیچیده است، ولی اگر شما یک عکاس یا تصویرگر باشید میتوانید از این ابزار استفاده های مناسبی داشته باشید. سعی میکنیم در آینده در مورد فیلتر های اینستاگرام جزئیات بیشتری برایتان بگوییم.

فیلتر های اینستاگرام

۳- از بومرنگ حرفه ای تر استفاده کنید

بومرنگ بسیار دوست داشتنی است. مخصوصا که آپدیت های جدیدی هم برای آن آمده است! کاربران استوری اینستاگرام اکنون میتوانند یک بومرنگ را استفاده کنند، سپس از میان ۳فیلتر مختلف، شخصی سازی خود را انجام دهند. افکت های جدید بومرنگ شامل موارد زیر است:

slowmo: سرعت کلیپ را نصف میکند و بجای ۱ثانیه کلیپ ، کلیپ ۲ثانیه ای ایجاد میکند.

Due: فیلم را به عقب می کشد و یک انتقال تصادفی ایجاد می کند.

Echo: یک افکت مات و تیره را به کلیپ ها اضافه میکند.

و درنهایت از بومرنگ اینستاگرام غافل نشوید، این راه بسیار خوبی برای دیده شدن توانایی های شما است.

۴- از برنامه های جانبی استفاده کنید

برنامه های کاربری زیادی در آیفون و اندروید هستند که به شما در ساخت استوری های جذاب کمک می کنند. سبکی که مطابق با شخصیت کاری ، برند ، فیلمبرداری و کسب کارتان است ترا انتخاب کنید. حالت ایده آل این است که افراد با دیدن استوری ، شما و برند شما را به یاد بیاورند، پس انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید.

ابعاد مناسب برای استوری های اینستاگرام ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل است، پس عکس های خود را با این اندازه ها متناسب و ویرایش کنید.

۵- از Layout  های اینستاگرام استفاده کنید

اینستاگرام به تازگی امکان ساخت Collage در استوری ها را فراهم ساخته است. تنها کاری که باید انجام بدهید این است که Layout اینستاگرام را باز کنید(در کنار سایر mode ها مانند boomrang قرار دارد) سپس به شما اجازه می دهد که تعدادی تصویر را از گوشی خود آپلود کنید یا عکس بگیرید و بسته به تعداد تصویری که انتخاب می کنید از استایل های این حالت استفاده کنید.

collages استوری اینستاگرام

نکته ای برای عکاسان : اگر شما عکاس حرفه ای هستید میتوانید از این روش استفاده کنید تا از بالا بردن تعداد استوری ها راحت شوید.

۶- یک storyboard بسازید

storyboard یا صفحه داستانی اینستاگرام به شما کمک می ند که محتوای استوری را برای خود برنامه ریزی کرده و به شکلی که میخواهید سازماندهی کنید. اینکار باعث می شود که محتوای شما به راحتی و به طور منظم جریان یابد و مخاطب را درگیر خود کند.

نکته ای برای کسب و کار های کوچک: از این نکته برای برنامه ریزی محصولاتی که می خواهید در اینستاگرام قرار دهید استفاده کنید. همچنین توصیه میکنیم از swip up در انتهای استوری برای هدایت کاربر به کسب و کارتان استفاده کنید.

۷- برای استوری ها برنامه داشته باشید

استوری های ایسنتاگرام را بخشی از برنامه ریزی محتوایی خود قرار دهید. زمانی را برای برنامه ریزی قرار دهید تا فعالیت ها برای شما یادآوری شوند. این برنامه ریزی با توجه به تجربه شما به دست خواهد آمد. فعالیت های خود را ثبت کنید تا بدانید که در چه زمان هایی کاربران علاقه بیشتری به دیدن محتوا های شما دارند. اینگونه نتیجه بسیار بهتری خواهید گرفت.

۸- نظرسنجی ها برای بالا بردن بازخورد عالی هستند

نظرسنجی های ایسنتاگرام یک راه بسیار خوب برای درگیر کردن مخاطبان است. این کار هم به آنها کمک می کند که بهتر با شما و فعالیت هایتان آشنا شوند و هم به شما کمک می کند که بدانید چه چیزی برای مخاطبانتان مهم تر است.

نظرسنجی اینستاگرام

نکته ای برای کارهای خلاقانه: از نظرسنجی برای کارهایی که می خواهید انجام دهید استفاده کنید، بسیاری از اوقات اینکه چه کاری باید انجام دهید در دل مخاطب نهفته است. با استفاده از نظرسنجی برنامه های شما مشخص خواهد شد.

۹- از سوالات برای پیشبرد برنامه تان استفاده کنید

اگر در حال تجربه جدیدی از فیلم برداری هستید استفاده از سوالات راهی بسیار خوب برای برقراری تعامل با مخاطبان است. با این کار شما می توانید بازخورد هایی را از مخاطبان بگیرید و یا نکاتی از ماجراجویی های خود بدست آورید.

استفاده دیگر از سوالات استوری، ارائه نکاتی به مخاطبان است. کاربران عاشق این هستند که از دنبال کردن شما چیزی یاد بگیرند. پس سعی کنید به جلب اعتماد آنها کمک کنید.

۱۰- از GIF برای اضافه کردن استایل ویژوال استفاده کنید

GIF ها برای ویژوال کردن استوری بسیار خوب هستند. آنها میتوانند به راحتی به مخاطبانتان موضوع فعالیت یا استوریتان را نشان دهند.

gif های استوری

۱۱- از استوری برای جذب کاربران به feed خود استفاده کنید

من خودم اول از همیشه استوری ها را می بینم. سعی کنید استوری ها به گونه ای باشند که مخاطبان برای دیدن مطالب و کارهای جدیدتان به پیج شما وارد شوند.

وقتی عکسی یا ویدئویی را در اینستاگرام خود قرار دادید، روی فِلِش کوچک کلیک کنید و آن را در استوری خود قرار دهید. این ترفند خوبی است تا افرادی که پست شما را در Feed ندیده اند از این طریق آن را ببینند .

افزودن پست در استوری

امیدواریم این نکات به شما در شگفت انگیزتر کردن استوری ها و بهتر پیش بردن برنامه هایتان کمک کند. اگر شما هم تجربه خوبی از استفاده از استوری ها دارید و یا ترفندی را یادگرفته این در زیر همین پست با ما به اشتراک بگذارید

ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم:

اگر با ترفند های بازدید استوری ما آشنا نیستید بسته های زیر را ببینید و یا روی صفحه خرید ویو استوری اینستاگرام کلیک کنید.

امتیاز به این مطلب

نام: ترفند های استوری اینستاگرام

توضیحات: در سال 2020 ، استوری های خلاقانه اینستاگرام باید بخشی اساسی کسب و کار شما باشد. استوری های شگفت انگیز در اینستاگرام می تواند کسب و کار شما کمک کند.

نویسنده کتاب: اوکی فالوور

ارائه دهنده: اوکی فالوور

لوگو ارائه دهنده: اوکی فالوور

ترفند های استوری اینستاگرام

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (1 رای)
محصولی در سبد خرید وجود ندارد