همیشه این سؤال وجود دارد که الگوریتم اینستاگرام مخصوصا در سال ۲۰۲۰ چگونه کار می کند. از زمانی که پست های اینستاگرامی از ترتیب زمانی خارج شد، بیشتر ما واقعاً نمی دانیم چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم. البته این می تواند خبر خوبی باشد wink

برخی سازندگان اینستاگرام در حساب های خود مطالبی را عنوان کردند که بسیاری از شایعات را در این موارد از بین برد. برای بررسی این مطالب آماده باشید.

۱- قانون ۴ کلمه در کامنت های اینستاگرام وجود ندارد

حتما شنیده اید که اینستاگرام کامنت های کمتر از ۴ کلمه را تعامل به حساب نمی آورد و آن را اسپم تلقی میکند. خب این یه شایعه کاملا اشتباه بوده است.

در واقع شما حتی اگر از عبارت ۱کلمه ای و یا حتما یک اموجی هم در کامنت استفاده کنید تا زمانی که نظر معتبری باشد، اینستاگرام آن را یک تعامل درست به حساب می آورد.

۲- ساعت اول پس از بارگذاری رتبه پست شما را تعیین نمی کند

اینکه ۶۰ دقیقه پس از انتشار پست شما تعاملاتی که صورت می گیرد جایگاه آن پست را از آن لحظه به بعد تعیین می کند درست نیست. در واقع اصلا هیچ قانونی در این رابطه وجود ندارد. تنهای چیزی که باید به آن توجه کنید این است که در زمانی اقدام به انتشار پست کنید که تعداد بیشتری از فالوورهای شما آنلاین باشند. سعی کنید تعاملات خود را بالا ببرید تا بیشتر دیده شوید.

الگوریتم اینستاگرام 2020 - بهترین زمان بارگذاری پست  

۳- هر نوع تعامل بر فید شما تاثیر گذار است

لایک، کامنت، شیر و ویو همه بر رتبه بندی فید شما تاثیر می گذارند. همه این روش ها به اندازه خود بر فید شما تاثیر گذارند. طبق گفته اینستاگرام “ذخیره” کردن یک پالس بسیار مناسب است و به اندازه کامنت موثر خواهد بود. کسی که چیزی را ذخیره می کند یعنی به آن پست و صفحه فرصت چند بار دیده شدن را می دهد و این یعنی یک محتوای مناسب!

مطالب مرتبط : ۱۱ ترفند استوری اینستاگرام

۴- با همه نوع حساب رفتار یکسانی می شود

شما هر نوع حسابی، چه حساب شخصی، بیزینسی و یا حساب creator داشته باشید، اینستاگرام به صورت برابر با سایر حساب ها با شما برخورد می کند. الگوریتم ۲۰۲۰ اینستاگرام حساب هایی را به شما نشان میدهد که تعامل بیشتری با آن داشته اید. مهم نوع حساب نیست.

۵- با عکس و فیلم به طور یکسان رفتار میشود

الگوریتم اینستاگرام ۲۰۲۰ بسیار هوشمند است و بر اساس رفتار شما، موارد مناسبی را نشان خواهد داد. اگر شما بیشتر ویدئو تماشا کنید پس ویدئو های بیشتری را نشان میدهد و اگر بیشتر به عکس علاقه داشته باشید عکس هارا در اولویت قرار میدهد. البته در نظر داشته باشید ویدئو ها با توجه به اینکه کاربران را مدت زمان بیشتری درگیر میکند جذابیت بیشتری برای اکثر کاربران دارد.

امتیاز به این مطلب

نام: الگوریتم های اینستاگرام 2020

توضیحات: همیشه این سؤال وجود دارد که الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند. خبر خوب که بیشتر ما هرگز واقعاً نمی دانیم چگونه از اینستاگرام استفاده کنیم.

نویسنده کتاب: اوکی فالوور

ارائه دهنده: اوکی فالوور

لوگو ارائه دهنده: اوکی فالوور

الگوریتم های اینستاگرام 2020

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (2 رای)
محصولی در سبد خرید وجود ندارد