بسیاری از کسانی که به فکر تغییر و بهبود صفحات اینستاگرام خود می افتند در قسمتی از تصمیم گیریشان به فکر استفاده از فالوور های به اصطلاح رایگان افتاده اند. اما همین تصمیم گیری عجولانه و اعتماد به سایت هایی که این گونه خدمات را ارائه میکنند نتیجه ای غیر قابل جبران روی صفحات آنها گذاشته است.

اما فالوور رایگان اینستاگرام چگونه یک پیج را با خطر مواجه می کند؟

۱- فالوور های رایگان نسبت لایک و ویوی پست ها را پایین می آورند

یکی از مهمترین فاکتور های یک صفحه در اینستاگرام، فعال بودن فالوور های آن صفحه است. پیجی که فالوور فعال نداشته باشد با هر تعداد فالووری که دارد در نظر مخاطبان بی ارزش خواهد  بود.

۲- فالوور های رایگان به زودی پاک می شوند

اینستاگرام بعد از مدتی این فالوورها را پاک میکند. پس تلاش شما برای داشتن اینگونه فالوور ها بی نتیجه خواهد ماند و بعد از مدتی کوتاه شما شاهد ریزش آنها خواهید بود.

۳- فالوور رایگان اعتماد بینندگان جدید پیج را کم می کند

افرادی که برای اولین بار وارد صفحه شما می شوند حتما نگاهی به فالوور های شما می اندازند. تصور کنید در نگاه اول کلی اسامی و عکس های عجیب و غریب ببیند! مطمئنا از پیج شما خارج خواهند شد.

۴- فالوور های بی کیفیت اعتبار برند شما را کاهش می دهد

تمام تلاش شما در جهت بالا بردن اعتبارتان است. سعی نکنید با یک تصمیم عجولانه زحمات چند ماهه و یا چند ساله خود را از بین ببرید. فالوور بی کیفیت ضربه محکمی به صفحه شما خواهد زد.

خرید فالوور فیک

۵- جریمه های اینستاگرام را فرموش نکنید

اینستاگرام برای صفحه هایی که فالوور های بی کیفیت را خریداری می کنند جریمه های مختلفی را در نظر می گیرید. از محدودیت در فالو کردن گرفته تا کم شدن تعداد ویو های پستها، پس هوشمندانه رفتار کنید.

۶- راه برگشتی نیست

اگر شما به سمت فالوور رایگان برای پیج خود بروید و تاثیر منفی آن را ببینید، شاید به این راحتی ها نتوانید از شر آنها راحت شوید. پس تاکید می کنیم عجله نکنید  و در تصمیم گیری خود تجدید نظر کنید.

۷- شاید راه بهتری هم باشد

 شاید با خود بگویید پس تکلیف کار چیست؟ چگونه باید فالوور ها را افزایش داد؟ چگونه باید اعتماد کاربران را بیشتر کرد؟ چگونه باید مخاطبان اینستاگرام را به مجتوای پست هایی که میگذاریم مطمئن کنیم؟ ما بعد از سال ها تلاش در زمینه خدمات اینستاگرام، به همه استفاده از فالوور واقعی و باکیفیت را پیشنهاد می کنیم. نتیجه  که شما از خرید این فالوورها میگیرید بسیار مثبت خواهد بود. محبوبترین بسته های اوکی فالوور را در زیر مشاهده می کنید:

امتیاز به این مطلب

نام: افزایش فالوور کاملا رایگان اینستاگرام

توضیحات: شاید شما هم تصمیم به افزایش و یا خرید فالوور رایگان برای صفحه اینستاگرام افتاده باشید. لطفا قبل از انجام اینکار چند دقیقه با ما همراه شوید.

نویسنده کتاب: اوکی فالوور

ارائه دهنده: اوکی فالوور

لوگو ارائه دهنده: اوکی فالوور

افزایش فالوور کاملا رایگان اینستاگرام

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
محصولی در سبد خرید وجود ندارد